O nás

Náš profil

Spoločnosť IP Security Consulting s.r.o. bola založená v roku 2003 so zameraním na vývoj bezpečnostného softvéru. Naša misia poskytovať tie najlepšie IT služby nás motivovala špecializovať sa v oblastiach unix/linux, počítačové siete, bezpečnosť, hlas a video. Postupne sme vyvinuli viaceré produkty: multifunkčný server Isurusvideo platformu Tarsiuskontaktné centrum CallCentre.

Produkty predávame prevažne cez partnerov a distribútorov. Na Slovensku sme riešiteľským partnerom Slovak Telekom.

Sme vďační našim partnerom, že mnohé z našich produktov zaradili do svojho portfólia a aktívne hľadajú obchodné príležitosti na predaj týchto produktov svojim zákazníkom. Vďaka tomu sa môžeme koncentrovať na vývoj našich vysoko kvalitných riešení. Počas tejto cesty sa neustále učíme a získavame nové skúsenosti, ktoré nám pomáhajú zlepšovať kvalitu našich produktov a našu efektivnosť. To je dôvodom, prečo dnes vieme ponúknuť vysokú kvalitu za atraktívne ceny.

Spoločnosť v súčasnosti expanduje a hľadá cesty na rôzne zahraničné trhy. Na svoje korene sme však nezabudli a aj meno firmy nám neustále pripomína: čokoľvek robíme, musí to byť bezpečné.